Іранець Ганджзаде і єгиптянка Абделазіз стали Олімпійськими чемпіонами в куміте

Срібло виграла азербайджанка з українським корінням Зарецька

Іранець Ганджзаде і єгиптянка Абделазіз стали Олімпійськими чемпіонами в куміте - Олімпіада-2020

Фото - Getty Images

У суботу, 7 серпня, на Олімпійських іграх в Токіо були розіграні два комплекти медалей в карате в дисципліні куміте.

Іранець Саджаді Ганджзаде виграв золото у ваговій категорії понад 75 кілограм. У фіналі він переміг Тарека Хамеді з Саудівської Аравії.

Бронзові медалі дісталися Угуру Акташу (Туреччина) і Рютаро Араге (Японія).

Представниця Єгипту Ферьял Абделазіз стала переможницею змагань у категорії понад 61 кг. У вирішальній сутичці вона перемогла Ірину Зарецьку, яка народилася в Україні, але представляє Азербайджан.

Володарями бронзових нагород стали Софія Берульцева (Казахстан) і Гун Лі (Китай).