Камачо-Квінн із Пуерто-Ріко виграла забіг на 100 метрів з бар’єрами на Олімпіаді

Друге місце у бігунки із США, бронза у спортсменки із Ямайки

Камачо-Квінн із Пуерто-Ріко виграла забіг на 100 метрів з бар'єрами на Олімпіаді - Олімпіада-2020

Жасмин Камачо-Куинн, Getty Images

Спортсменка із Пуерто-Ріко Жасмін Камачо-Квінн виграла золоту медаль Олімпіади в Токіо в забігу на 100 метрів з бар’єрами.

Результат 24-річної легкоатлетки склав 12,37. Відзначимо, що вчора під час кваліфікації Камачо-Квінн встановила Олімпійський рекорд, який у фіналі побити не зуміла – 12,26.

Друге місце в забігу на 100 метрів з бар’єрами посіла Кендра Гаррісон із США (12,52), бронза у Меган Таппер із Ямайки (12,55).

Це не тільки перше золото, а й в цілому перша медаль для Пуерто-Ріко на поточній Олімпіаді.