Катарець Фаріс Ібрахім виграв золото Олімпіади у важкій атлетиці у вазі до 96 кг

23-річний важкоатлет встановив новий олімпійський рекорд

Фарес Ибрахим Эльбах, Getty Images

Катарець Фаріс Ібрахім Ельбі став олімпійським чемпіоном з важкої атлетики у ваговій категорії до 96 кг.

23-річному спортсменові сумарно підкорилася вага в 402 кг (177 – ривок, 225 – поштовх), що стало новим олімпійським рекордом.

Другий найкращий результат показав венесуелець Кейдомар Хьованні Вальенілья Санчес – 387 кг (177 + 210).

«Бронза» – у грузина Антона Плєсного, який підняв ті ж 387 кг, але поступився Санчесу за додатковими показниками.

Для Фаріса, срібного (2019) і бронзового (2017) призера чемпіонатів світу, медаль стала першою в олімпійській кар’єрі.

Збірна Катару виграла свою першу золоту нагороду в Токіо і піднялася на 40-е місце в загальному медальному заліку.