Кенієць Кіпчоге виграв золоту медаль марафону на Олімпіаді

На п'єдесталі також бігуни із Нідерландів та Бельгії

Кенієць Кіпчоге виграв золоту медаль марафону на Олімпіаді - Олімпіада-2020

Элиуд Кипчоге, Getty Images

В останній день Олімпіади в Токіо відбувся чоловічий марафон. Швидше за всіх дистанцію подолав Еліуд Кіпчоге із Кенії.

Кенієць виграв золоту медаль з результатом дві години, вісім хвилин і 38 секунд. Рекорд світу належить також Кіпчоге, який у 2018 році в Берліні пробіг марафон за 2:01:39.

У 2019 році у Відні Еліуд пробіг марафон менш, ніж за дві години, але його досягнення не було зараховано офіційно, тому що в облік йдуть лише результати забігів на відкритих змаганнях.

Друге місце на марафонській дистанції посів Абді Нагейе із Нідерландів, бронза у Башира Абді із Бельгії.

На дистанції також бігли три представника України Богдан-Іван Городиський, Микола Нижник та Олександр Сітковський, але до фінішу вони не дійшли.

Вчора на Олімпійських іграх також відбувся жіночий марафон, який виграла представниця Кенії Перес Джепчірчір з результатом 2:27:20.