Китай виграв жіночу естафету з плавання на Олімпіаді, індивідуальне золото у Стаблеті-Кука, Юфей і Дрессела

Китаянки встановили світовий рекорд

Сборная Китая по плаванию, Getty Images

На Олімпіаді в Токіо завершилися відразу п’ять фіналів з плавання. Два золота вдалося здобути китайцям, а США у сумі виграли п’ять медалей.

У запливі брасом на 200 метрів серед чоловіків перемогу здобув Зак Стаблеті-Кук із Австралії. Срібло у Арно Каммінги із Нідерландів, бронза дісталася фіну Матті Маттссону.

У жіночому змаганні на 200 метрів батерфляєм перемогу здобула Чжан Юфей із Китаю. Друге місце зайняла американка Реган Сміт, третя позиція у Халі Флікінгер із США.

Американець Калеб Дрессел виграв чоловічий заплив на 100 метрів вільним стилем. Срібну медаль здобув Кайл Чалмерс із Австралії, а бронзу – Климент Колесніков з ОКР.

Нарешті в жіночій естафеті вільним стилем 4х200 метрів перемогу здобула збірна Китаю, яка випередила американок і Австралію. Китаянки встановили світовий рекорд.

Також відбувся чоловічий заплив вільним стилем на 800 метрів, де українець Михайло Романчук завоював бронзову медаль. Золото у американця Роберта Фінке, а срібло у італійця Грегоріо Пальтріньєрі.