Китаєць Ши Чжиюн зі світовим рекордом виграв золото Олімпіади у важкій атлетиці в категорії до 73 кг

На п'єдесталі також спортсмени з Венесуели і Індонезії

Ши Чжиюн (в центре), Getty Images

На Олімпіаді в Токіо завершилися чоловічі змагання з важкої атлетики в категорії до 73 кілограм. Перемогу здобув Ши Чжиюн з Китаю.

27-річний китаєць встановив не тільки олімпійський, а й світовий рекорд за підсумками сьогоднішнього виступу. Його фінальний результат склав 364 кілограми.

Друге місце зайняв важкоатлет з Венесуели Хуліо Рубен Майора Пернія (346), бронзова медаль у Рахмата Абдулли з Індонезії (342).

Це вже друге олімпійське золото для Ши Чжіюна в кар’єрі. У 2016 році він став чемпіоном в Ріо-де-Жанейро, однак тоді виступав у категорії до 67 кілограм.