Лисенко вийшла в 1/4 фіналу жіночого турніру з боксу на Олімпіаді в категорії до 69 кг

Українка перемогла суперницю з Марокко

Анна Лысенко, Getty Images

Українка Анна Лисенко успішно стартувала на жіночому олімпійському турнірі з боксу в категорії до 69 кг, перемігши Умаїму Белахбіб з Марокко.

29-річна спортсменка виграла всі п’ять раундів з рахунком 10:9 на свою користь. Теперь Лисенко битиметься в 1/4 фіналу Олімпіади.

Наступною суперницею Анни стане Бусеназ Сюрменеллі з Туреччини. Бій за вихід у півфінал Олімпійських ігор відбудеться 30 липня.

Раніше на Олімпіаді стартували українські боксери Микола Буценко і Ярослав Харциз, але програли у своїх дебютних поєдинках в Токіо.