Срібло у грузина, бронзові медалі здобули спортсмени із ОКР і Туреччини

Лопес Нуньєс із Куби став Олімпійським чемпіоном у греко-римській боротьбі до 130 кг - Олімпіада-2020

Михаин Лопес Нуньес, Getty Images

На Олімпіаді в Токіо завершилися змагання з греко-римської боротьби в категорії до 130 кілограм. Перемогу здобув Міхаїн Лопес Нуньєс із Куби.

38-річний кубинець в фіналі впорався з Якобом Каджаєю із Грузії, перемігши всуху за очками – 5:0.

Бронзові медалі здобули росіянин Сергій Семенов і представник Туреччини Різа Каяалп, які перемогли Ясмані Акоста Фернандеса із Чилі (1:1, остання результативна дія Семенова) і Аміна Мірзазаде із Ірану (7:2) відповідно.

Раніше ще один кубинець Луїс Альберто Орта Санчес виграв золото Олімпіади в греко-римській боротьбі в категорії до 60 кілограм. Українець Ленур Теміров поступився в сутичці за бронзу.