На Олімпіаді в Токіо розіграли три комплекти медалей в боротьбі

Золото виграли представники Угорщини, ОКР та США

На Олімпіаді в Токіо розіграли три комплекти медалей в боротьбі - Олімпіада-2020

Фото - Getty Images

Сьогодні, 3 серпня, на Олімпійських іграх-2020 на Токіо розіграли два комплекти нагород в греко-римській боротьбі і один – у вільній боротьбі.

Угорець Тамаш Лорінц став Олімпійським чемпіоном у греко-римської боротьби в категорії до 77 кг. У фінальній сутичці він переміг Акжола Махмудова з Киргизстану. Бронзові нагороди виграли японець Сехей Ябіку і Рафік Гусейнов з Азербайджану.

У категорії до 97 кг золото виборов росіянин Муса Євлоєв. У фіналі він впорався з вірменином Артуром Алексаняном. Бронзовими медалістами стали Тадеуш Михалик (Польща) і Мохаммадхаді Саравіа (Іран).

Представниця США Таміра Сток-Менса виграла золото Олімпіади у вільній боротьбі в категорії до 68 кг. У фіналі американка перемогла Блессинг Оборудуду з Нігерії. Бронзу вибороли українка Алла Черкасова і Меерім Жуманазарова з Киргизстану.

Завтра, 4 серпня, в сутичках за золото виступлять українці Жан Беленюк (до 87 кг) і Парвіз Насібов (до 67 кг), а Ірина Коляденко (до 62 кг) битиметься за бронзу.