Норвегія виграла чоловічий олімпійський турнір з пляжного волейболу

У фіналі обіграна команда ОКР

Норвегія виграла чоловічий олімпійський турнір з пляжного волейболу - Олімпіада-2020

Андерс Мол и Кристиан Серум, Getty Images

Норвежці Андерс Мол і Крістіан Серум виграли чоловічий олімпійський турнір з пляжного волейболу.

У фіналі норвезький дует у двох партіях обіграв В’ячеслава Красильникова та Олега Стояновського з ОКР.

У матчі за третє місце бронзову медаль виграла команда Катару, яку представляли Шериф Юнуссе і Ахмед Тіжан.

Вчора у фіналі жіночого олімпійського турніру з пляжного волейболу команда США обіграла Австралію.

Норвегія виграла третє “золото” на Олімпійських іграх в Токіо і займає 24-те місце в загальному медальному заліку.

• Олімпіада-2020. Пляжний волейбол. Чоловіки — фінал

Андерс Мол / Крістіан Серум (Норвегія) — В’ячеслав Красільніков / Олег Стояновський (ОКР) — 2:0 (21:17, 21:18)