Палмізано – олімпійська чемпіонка зі спортивної ходьби на 20 км

Українка Сахарук фінішувала 19-ю

Палмізано - олімпійська чемпіонка зі спортивної ходьби на 20 км - Олімпіада-2020

Антонелла Палмизано, Getty Images

Італійка Антонелла Палмізано стала олімпійською чемпіонкою зі спортивної ходьби на 20 км.

30-річна Палмізано пройшла дистанцію за 1:29:12, на 25 секунд випередивши колумбійку Сандру Аренас, яка виграла срібну медаль.

Бронзову нагороду виграла китаянка Хон Лью, яка поступилася олімпійській чемпіонці 45 секунд.

Кращий результат серед українок показала Марія Сахарук, яка фінішувала на 19-му місці. Анна Шевчук і Людмила Оляновська зайняли 27-е і 43-е місця відповідно.

Сьогодні олімпійським чемпіоном зі спортивної ходьби на 50 км став поляк Давид Томала.