Призерка Олімпіади Коляденко отримала ще одну квартиру. Першу вона подарувала своєму тренеру

На Іграх в Токіо Ірина завоювала бронзову медаль

Ирина Коляденко, Getty Images

Бронзова призерка Олімпіади в Токіо з вільної боротьби Ірина Коляденко отримала ще одну квартиру.

Раніше губернатор Київської області подарував Коляденко однокімнатну квартиру в Ірпені, але спортсменка віддала її своєму тренеру – Володимиру Яременку.

Коляденко виграла бронзу Олімпіади в категорії до 62 кг, перемігши в сутичці за третє місце Анастасію Григор’єву з Латвії (3:1).

У цьому році 22-річна українка також стала чемпіонкою Європи у Варшаві. У 2019 Ірина виграла срібло на чемпіонаті світу в Нур-Султані.