У Токіо визначилися чотири олімпійські чемпіони в боксі

Олександр Хижняк приніс збірній України срібло

У Токіо визначилися чотири олімпійські чемпіони в боксі - Олімпіада-2020

У суботу, 7 серпня, на Олімпійських іграх визначилися чотири чемпіони боксерських турнірів.

У ваговій категорії до 52 кг у чоловіків “золото” взяв британець Галал Яфай, чемпіон аматорської європейської першості в Харкові 2017 року.

За підсумком поєдинку Яфая з філіппінцем Карло Пааламом перевагу британцеві віддали чотири судді з п’яти.

Бронзові медалі – у японця Ремея Танаки і Сакена Бібосинова з Казахстану.

У жінок у ваговій категорії до 51 кг чемпіонкою стала Стойка Крастєва з Болгарії, яка у фінальному бою одноголосним рішенням суддів перемогла Бусеназ Чакироглу з Туреччини.

Бронзові медалі відвозять додому Хуан Сяовень з Тайваню і Цукімі Намікі з Японії.

У чоловічій ваговій категорії до 75 кг “срібло” виграв українець Олександр Хижняк, який у фіналі нокаутом програв бразильцеві Герберту Соузі.

“Бронза” – у філіппінця Еуміра Марсьяля і росіянина Гліба Бакші, яких у півфіналі пройшли Хижняк і Соуза відповідно.

У категорії до 69 кг серед жінок виграла Бусеназ Сюрменелі з Туреччини. У фіналі вона перемогла китаянку Гу Хун.

Ловліна Боргохаїн з Індії та американка Оушей Джонс виграли бронзові медалі змагань.

З трьома золотими медалями найуспішнішою країною в боксі на поточній Олімпіаді залишається Куба. Медаль Хижняка – єдина для України в даному виді спорту.

Завтра, 8 серпня, в заключний день Олімпіади в Токіо визначать ще чотирьох чемпіонів у боксі.