Українка Ус фінішувала восьмою у веслувальному слаломі на Олімпіаді, золото — у німкені Функ

Українка випередила двох суперниць завдяки їхнім штрафним секундам

Виктория Ус, Getty Images

Українка Вікторія Ус фінішувала восьмою на Олімпіаді у веслувальному слаломі, показавши час у 111,85 секунд. Вона обійшлася без штрафних секунд у фіналі.

Перше місце у змаганнях посіла Рікарда Функ з Німеччини з часом 105,50. Срібло дісталося іспанці Маялен Шурро, бронза — у Джессіки Фокс з Австралії.

Відзначимо, що Ус випередила лише двох спортсменок — Еліску Мінталову зі Словаччини та британку Кімберлі Вудс, які отримали 50 і 56 штрафних секунд відповідно.

Золото Олімпіади у веслуванні на каное у чоловіків учора виграв словенець Беньямін Савшек.