Українка Ус вийшла до фіналу гребного слалому на каное на Олімпіаді

З дев'ятим результатом

Українка Ус вийшла до фіналу гребного слалому на каное на Олімпіаді - Олімпіада-2020

Виктория Ус, Getty Images

Українська спортсменка Вікторія Ус кваліфікувалася до фіналу жіночого гребного слалому на каное на Олімпійських іграх в Токіо.

28-річна Ус посіла підсумкове дев’яте місце у кваліфікації, показавши час 120,12, при цьому заробивши дві штрафні секунди. До фіналу вийшли десять кращих спортсменок за підсумками відбору.

Перше місце у кваліфікації зайняла Джессіка Фокс із Австралії, на другій позиції – чешка Тереза ​​Фішерова, третя – Ана Сатіла із Бразилії. Фінал стартує сьогодні о 9:55.

Раніше Вікторія Ус фінішувала восьмою у гребному слаломі на каное-одиночці в Токіо. Золото здобула Рікарда Функ із Німеччини.