Великобританія виграла першу в історії Олімпійських ігор змішану естафету в тріатлоні

Срібло виграли тріатлоністи з США, бронза - у Франції

Фото - Getty Images

Збірна Великобританії з триатлону виграла золоті медалі в змішаній естафеті на Олімпійських іграх в Токіо.

Британську команду представляли Джессіка Лермонт, Джонатан Браунлі, Джорджія Тейлор-Браун і Алекс Йї. Вони посіли перше місце з результатом 1 година 23 хвилини і 41 секунда.

Срібло Олімпіади у змішаній естафеті виграли представники США (1: 23,55). Бронза у французьких тріатлоністів (1: 24,04).

Це була перша в історії Олімпійських ігор змішана естафета в тріатлоні.

Раніше чемпіонами Олімпіади-2020 в змаганнях з триатлону стали Флора Даффі з Бермудських островів і норвежець Крістіан Блумменфельт.