Японка Араї виграла олімпійське золото з дзюдо в категорії до 70 кг

Перша олімпійська медаль для дворазової чемпіонки світу

Чизуру Араи, Getty Images

Японка Чізуру Араї виграла золоту медаль Олімпійських ігор в Токіо по дзюдо в категорії до 70 кг.

У фіналі 27-річна Араї перемогла австрійку Міхаелу Поллерес. Чізуру заробила ваза-арі завдяки кидку Ко-сото-гарі і довела сутичку до перемоги.

Бронзові медалі виграли Санні ван Дейк з Нідерландів і росіянка Мадіна Таймазова, які в своїх бронзових сутичках перемогли німкеню Джованні Скоччімарро і хорватку Барбару Матіч відповідно.

Араї – дворазова чемпіонка світу у вазі до 70 кг (2017-18) – виграла свою першу олімпійську медаль в кар’єрі.

Японія виграла шосту золоту медаль в дзюдо і очолює медальний залік дисципліни, також маючи одну срібну і одну бронзову нагороди.

Нагадаємо, одну з бронзових медалей поточної Олімпіади збірної України принесла дзюдоїстка Дарина Білодід у ваговій категорії до 48 кг.