Зверєв – чемпіон Олімпійського тенісного турніру в одиночному розряді

У фіналі німець у двох сетах обіграв росіянина Хачанова

Зверєв - чемпіон Олімпійського тенісного турніру в одиночному розряді - Олімпіада-2020

Александр Зверев. Фото - Getty Images

Олександр Звєрєв з Німеччини став переможцем Олімпійського турніру з тенісу в одиночному розряді.

У фіналі німецький тенісист обіграв росіянина Карена Хачанова. Матч тривав 1 годину і 21 хвилину.

За весь поєдинок Зверєв реалізував чотири брейкпоінти з восьми, не віддавши супернику жодного гейму на своїй подачі. Також німець зробив шість ейсів.

Бронзу в одиночному розряді виграв Пабло Карреньо-Буста. У матчі за третє місце іспанець здолав першу ракетку світу Новака Джоковича.

Олімпійською чемпіонкою в жіночому турнірі з тенісу стала Белінда Бенчич зі Швейцарії. Срібло дісталося Маркеті Вондроушевій з Чехії, а бронза – українці Еліні Світоліній.