Рекордне золото норвезької збірної приніс Йоганнес Тінгнес Бйо

Норвегія виграла 15 золотих медалей в Пекіні і встановила новий рекорд зимових Олімпіад - Олімпіада-2022

Сборная Норвегии по биатлону, Getty Images

Норвегія встановила новий рекорд за кількістю виграних золотих медалей на зимових Олімпіадах.

На Олімпіаді в Пекіні норвезькі спортсмени виграли 15 золотих медалей. Рекордну медаль Норвегії приніс Йоханнес Тінгнес Бйо, який сьогодні став олімпійським чемпіоном у мас-старті.

На попередніх Олімпійських іграх в Пхенчхані норвежці виграли 14 золотих медалей. Стільки ж золотих нагород було у Канади на Олімпіаді-2010 у Ванкувері.

У Пекіні Норвегія також виграла вісім срібних і 11 бронзових нагород. У загальному медальному заліку норвезька збірна посідає перше місце.

Олімпіада в Пекіні завершиться в неділю, 20 лютого.