Норвежець виграв четверте "золото" в олімпійській кар'єрі

Норвежець Клебо та шведка Сундлінг стали олімпійськими чемпіонами у лижному спринті - Олімпіада-2022

Йоханнес Хесфлот Клебо, Getty Images

Норвежець Йоханнес Хесфлот Клебо та шведка Йонна Сундлінг стали олімпійськими чемпіонами з лижних гонок у спринті.

Клебо пробіг 1,5 км дистанції за дві хвилини та 58,06 секунди, на 0,26 секунди випередивши італійця Федеріко Пеллегріно. “Бронза” – у Алєксандра Терентьєва з команди ОКР.

У жіночому спринті Сундлінг стала першою з результатом у три хвилини та 9,68 секунди. Співвітчизниця Травня Дальквіст програла Йонні 2,88 секунди, а третє місце посіла американка Джессі Діґгінс.

Клебо – триразовий олімпійський чемпіон Пхенчхана, де перемагав в естафеті, індивідуальному та командному спринтах.

Для Сундлінг – дворазової чемпіонки світу-2021 в Оберстдорфі в командному та індивідуальному спринтах – сьогоднішня медаль стала першою в олімпійській кар’єрі.

Загалом до закриття Олімпіади у лижних гонках розіграють 12 комплектів медалей. Змагання триватимуть до 20 лютого.