Відбір на ЧС: Аргентина зіграла внічию з Парагваєм, Еквадор впорався з Болівією

Бразилія в разі перемоги перехопить перший рядок у аргентинців

Аргентина - Парагвай, Getty Images

У Південній Америці відбулися чергові матчі відбіркового турніру до чемпіонату світу 2022 року в Катарі. Аргентина розділила очки з Парагваєм (1:1), а Еквадор з камбеком переміг Болівію (3:2).

Аргентинці пропустили першими з пенальті від Анхеля Ромео, але потім зуміли відігратися після голу Ніколаса Гонсалеса з передачі Ло Чельсо. У другому таймі забив Ліонель Мессі, але його м’яч скасував VAR.

Болівія виграла перший тайм з Еквадором, відзначився Хуан Арче. У другій половині суперник спершу зрівняв рахунок зусиллями Бедера Кайседо, а потім еквадорців вивів вперед Анхель Мена. Марсело Мартінс зрівняв рахунок для болівійців, але переможний гол Еквадору на 88-й хвилині з пенальті провів Карлос Груесо.

У турнірній таблиці кваліфікації на ЧС Аргентина лідирує, випереджаючи другу Бразилію на одне очко. Еквадор займає третє місце, Парагвай – четверте, а Болівія – десята з нулем очок.