Черкаські Мавпи вийшли в чвертьфінал Кубка України та інші матчі

Сьогодні в 1/8 фіналу були зіграні шість матчів

Фото - ФБУ

Став відомий ще один чвертьфіналіст Кубка України з баскетболу.

Черкаські Мавпи в другій грі знову впевнено розібралися з Політехніком – 106:87. Переломною в матчі стала третя чверть, яка залишилася за Мавпами. Таким чином, команда Максима Міхельсона приєдналася в наступному етапі до Будівельника і МБК Миколаїв.

Черкаські Мавпи – Політехнік – 106:87 (32:25, 23:25 32:21, 19:16). Перший матч – 88:64

Також сьогодні були проведені перші матчі в останніх п’яти парах. Хімік впевнено розібрався з Харківськими Соколами (98:56), досить легко перемогли Запоріжжя і Прометей.

Відзначимо камбек Дніпра в домашній грі з Одесою – після першої чверті гості вели з різницею “+10”, однак дніпряни здійснили феєричний спурт (особливо в третій 10-хвилинці – 32:14), що і привело до перемоги.

У заключному матчі ігрового дня Тернопіль вистояв в поєдинку з Київ-Баскетом. Без коуча Багатскіса, який знаходиться на карантині через коронавірус, кияни не зуміли домогтися перемоги і програли – 83:93.

Хімік-2 – Запоріжжя – 72:95 (13:32, 25:17, 25:26, 9:20)

Хімік – Харківські Соколи – 98:56 (26:15, 27:7, 16:11, 29:23)

Кривбас – Прометей – 63:92 (16:29, 13:30, 15:13, 19:20)

Дніпро – Одеса – 94:77 (17:27, 23:20 32:14, 22:16)

Тернопіль – Київ-Баскет – 93:83 (24:17, 26:18, 23:26, 20:22)