Суперліга: Будівельник ефектно обіграв Хімік

Для южненців це вже третя поразка поспіль

Химик - Будивельник, фото - fbu.ua

Будівельник виграв у Хіміка в черговому матчі української баскетбольної Суперліги – 91:80.

Перший період впевнено виграли господарі майданчика – 27:14. У другій 10-хвилинці київська команда набрала на два очки більше. На велику перерву команди пішли з різницею в 11 балів.

У третьому періоді кияни перемогли вже з більш впевненим відривом – 28:23. Справжній перфоманс столична команда видала в в заключній 10-хвилинці. Гості набрали на 17 очок більше і відсвяткували перемогу в матчі.

Для Хімка це вже третя поразка поспіль. Команди залишаються сусідами по турнірній таблиці. Хімік на шостій позиції, київська команда – на сьомій сходинці.