Суперліга: Київ-Баскет переміг Прометей, Запоріжжя програло Тернополю

Харківські Соколи в овертаймі обіграли Одесу

Фото - fbu.ua

Сьогодні, 5 березня, відбулися чотири матчі регулярного чемпіонату української Суперліги.

Тернопіль вдома переміг Запоріжжя. Команда Дмитра Забірченка впевнено виграла першу половину зустрічі (47:36) і зуміла втримати переможний рахунок після перерви.

У центральному матчі ігрового дня Київ-Баскет обіграв Прометей і зміцнив лідерство в Суперлізі. Столична команда виграла три чверті, дозволивши супернику скоротити відставання лише в заключному відрізку гри — 72:61.

Дніпро вдома здобув драматичну перемогу над Хіміком. Доля зустрічі вирішилася на останніх секундах — 85:83 на користь чинного чемпіона України.

У заключному матчі ігрового дня Харківські Соколи зустрілися з Одесою. Після третьої чверті Моряки вели 75:67, але дозволили харків’янам відігратися і перевести зустріч в овертайм. У другому овертаймі Соколи вирвали підсумкову перемогу — 110:103.