favbet

Суперліга: Київ-Баскет в овертаймі дотиснув Запоріжжя, Дніпро переміг Одесу

Фаворити здобули непрості перемоги

Киев-Баскет - Запорожье, фото - Getty Images

Лідер регулярного чемпіонату Суперліги Київ-Баскет в напруженому матчі в овертаймі виграв у Запоріжжя, а Дніпро переміг Одесу.

Перша десятихвилинка залишилася за киянами – 27:22. У другій чверті господарі майданчика розслабилися, що дозволило Запоріжжю набрати на 10 очок більше. На велику перерву команди пішли за переваги гостей – 44:39.

У третій і четвертій чвертях столична команда набрала більше очок і перевела гру в овертайм, в якому Київ-Баскет отримав перемогу.

Київ-Баскет закріпився на першій позиції Суперліги. Для киян ця перемога стала 20-ю в 25 іграх. У Запоріжжя 15 перемог і п’ята позиція.

Дніпро сьогодні здобув другу перемогу поспіль. Дніпряни пішли на велику перерву з 8 очками переваги над опонентами. Одеса повернулася в гру з третьої чверті, яка закінчилася з рахунком 16:16.

Одесити боролися з усіх сил і виграли останню чверть, але для перемоги в матчі цього не вистачило.

Дніпряни здобули 17 перемогу в сезоні і займають друге місце. Одеса, в активі якої тільки сім перемог, знаходиться на передостанній, 10-й позиції.