Суперліга: Київ-Баскет зробив неймовірний камбек і переміг Черкаські Мавпи

Приголомшливий прояв характеру від київської команди

Киев-Баскет - Черкасские Мавпы. Фото - ФБУ

У черговому календарному матчі регулярного сезону української Суперліги Київ-Баскет вдома переміг Черкаські Мавпи – 88:76.

Кияни виступили не в самому бойовому складі – вже в день гри стало відомо, що Богдан Близнюк, Павло Крутоус і Владислав Коренюк здали позитивні тести на коронавірус і приєдналися до коуча клубу Айнарса Багатскіса на самоізоляції.

Перша чверть залишилася за Київ-Баскетом, але другу 10-хвилинку господарі провалили – на велику перерву Мавпи пішли з перевагою в 10 очок. Вирішальною в матчі стала заключна чверть – господарі зуміли переламати хід гри і вирвати перемогу у черкаського клубу.

У наступному турі Київ-Баскет, який жодного разу не програв в 10 іграх, 11 грудня прийме Миколаїв. Черкаські Мавпи в цей же день зіграють з Тернополем.