Суперліга: Тернопіль переміг Прометей, відігравшись з -12 в останній чверті

Команда Забірченка здійснила неймовірний ривок в останньому відрізку гри

Фото - fbu.ua

Тернопіль вдома здобув важку перемогу над Прометеєм в матчі регулярного чемпіонату української Суперліги.

Гості виграли першу чверть з різницею у п’ять очок. У другій 10-хвилинці Тернопіль відігрався і повів у рахунку 46:44.

Наприкінці третьої чверті Прометей зробив ривок і пішов у відрив — 73:62. Однак втримати переможний рахунок гостям не вдалося. У заключному відрізку гри Тернопіль виявився сильнішим і добув підсумкову перемогу — 98:91.

Тернопіль йде на третьому місці Суперліги. Прометей розташувався на другій позиції і випереджає сьогоднішнього суперника на одне очко.