Суперліга: Тернопіль завдав Миколаєву восьму поразку поспіль

Не допоміг Корабелам і дабл-дабл Конате

facebook.com/bcternopil

Тернопіль обіграв Миколаїв у першому матчі ігрового дня п’ятниці в українській баскетбольній Суперлізі.

Гості заволоділи ініціативою ще у першій чверті, по ходу якої відірвалися від Корабелів на 12 очок. До великої перерви господарі скоротили відрив до трьох пунктів.

У третій чверті Тернопіль знову кинувся в атаку і відірвався на 16 очок, які Миколаїв так і не відіграв до фінальної сирени.

Найрезультативнішими гравцями зустрічі стали Макс Конате з Миколаєва і Омар Калхун з Тернополя. У обох — по 21 очку.

Для команди Валентина Берестнєва сьогоднішня поразку стала вже восьмою поспіль в Суперлізі. Миколаїв — головний аутсайдер елітного українського дивізіону.

Тернопіль виграв третій з п’яти останніх матчів і займає п’ятий рядок у таблиці.

Ігровий день в Суперлізі продовжується матчами Черкаські Мавпи — Прометей і Дніпро — Київ-Баскет, які стартували о 18:30 та 19:00 відповідно.