favbet

Тернопіль завдав Київ-Баскету п’ятої поразки в Суперлізі

Кияни програли з різницею в одне очко

fbu.ua

Тернопіль здобув перемогу над Київ-Баскетом в матчі регулярного чемпіонату української Суперліги.

На велику перерву переможцями пішли кияни – 50:43. У третій чверті Тернопіль скоротив відставання, а в заключній 10-хвилинці вирвав перемогу.

Найкращим гравцем матчу став Андрій Агафонов, який набрав 20 очок і зробив 7 підбирань.

Для Київ-Баскета сьогоднішня поразка стало п’ятою в чемпіонаті, але команда Айнарса Багатскіса зберігає лідерство в Суперлізі. Тернопіль виграв 16-й матч і займає четверте місце в чемпіонаті.