Запоріжжя у гостях завдало Київ-Баскету першої поразки в Суперлізі

Столичний клуб невдало розпочав новий рік

Фото - fbu.ua

Лідер української Суперліги Київ-Баскет вдома поступився Запоріжжю з рахунком 81:87.

На початку першої чверті столична команда пішла у відрив (13:3), але Запоріжжю до кінця 10-хвилинки вдалося відігратися. На велику перерву команди пішли за переваги гостей у чотири очки — 43:39.

У третій чверті Запоріжжя збільшило перевагу до 14 очок. У заключному відрізку поєдинку Київ-Баскет відігратися не зміг.

Це перша поразка Київ-Баскета в поточному розіграші чемпіонату України. У першій частині сезону команда Айнарса Багатскіса виграла 13 матчів Суперліги поспіль.

Київ-Баскет залишається на першому місці Суперліги. Запоріжжя піднялося на п’яту позицію.