19-річний Алькарас став переможцем Мастерсу у Мадриді

У фіналі іспанець не залишив шансів Звєрєву

19-річний Алькарас став переможцем Мастерсу у Мадриді - ATP

Карлос Алькарас. Фото - Getty Images

Іспанець Карлос Алькарас виграв турнір серії ATP Masters 1000 у Мадриді. У фіналі 19-річний тенісист у двох сетах обіграв німця Алєксандра Звєрєва.

Тенісисти провели на корті трохи більше години. Алькарас реалізував чотири брейкпоінти з восьми і зробив один ейс.

Алькарас – наймолодший чемпіон Мастерсу у Мадриді. На шляху до фіналу він обіграв Рафаеля Надаля та Новака Джоковича.

Карлос виграв п’ятий титул ATP у кар’єрі та четвертий у поточному сезоні. Раніше у 2022 році іспанець став переможцем турнірів у Ріо-де-Жанейро та Барселоні, а також Мастерса у Майамі.

Карлос підніметься на шосту позицію у світовому рейтингу ATP за підсумками турніру у Мадриді. Рік тому іспанець посідав 120-е місце.