У півфіналі серб зіграє з Тейлором Фрітцом

Джокович дотис Медвєдєва і виграв третій матч у групі на Підсумковому турнірі АТР - ATP

Новак Джокович, фото - Getty Images

Новак Джокович виграв всі три матчі у групі на Підсумковому турнірі АТР у Турині. Сьогодні серб переміг Даніїла Медвєдєва у трьох сетах. Матч тривав 3 години та 9 хвилин.

Наприкінці другого сета Новаку довелося брати медичний тайм-аут через втому і Медвєдєв виграв сет на тай-брейку. У третій партії Джокович відіграв матчбол за рахунку 4:5, а потім розгромив суперника на тай-брейку.

Нагадаємо, що серб ще минулого туру забезпечив собі місце у плей-оф, обігравши Андрєя Рубльова. Другу путівку до півфіналу з Червоної групи сьогодні розіграють Стефанос Ціціпас і Рубльов.

В плей-оф Джокович зустрінеться з Тейлором Фрітцом, який вчора виграв у Фелікса Оже-Альяссіма.

• Підсумковий турнір ATP. Турин (Італія). Червона група

Новак Джокович (Сербія, 7) – Даніїл Медвєдєв (-, 4) – 2:1 (6:3, 6:7 (5), 7:6 (2))