Джокович завершить сезон на першому місці рейтингу ATP

Вшосте раз за десять років

Новак Джокович

Новак Джокович, Getty Images

Новак Джокович завершить нинішній тенісний сезон на першому місці світового рейтингу ATP.

Друга ракетка світу Рафаель Надаль не зможе обійти серба, відмовившись від участі в софійському турнірі ATP.

Таким чином, Джокович завершив шостий з десяти останніх тенісних сезонів на вершині рейтингу.

Відповідно, представники «Великої четвірки» чоловічого тенісу – Джокович, Надаль, Роджер Федерер та Енді Маррей – займають перше місце світового рейтингу протягом останніх 17 сезонів.

У нинішньому році Новак виграв Australian Open, поступився Надалю у фіналі Ролан Гаррос і виграв три інших турніру ATP – в Дубаї, Цинциннаті (проводився в Нью-Йорку) і Римі.

Джокович закриє сезон на Підсумковому турнірі ATP, який пройде 15-22 листопада в Лондоні.