Федерер виграв перший матч після річної перерви

Швейцарець переміг Еванса в 1/8 фіналу турніру в Досі

Роджер Федерер, Getty Images

Роджер Федерер провів перший матч після річної перерви.

В 1/8 фіналу турніру в Досі швейцарець в трьох сетах переміг Дена Еванса. Першу партію Федерер виграв на тайбрейку, після чого дозволив суперникові зрівняти рахунок.

Вирішальний сет залишився за Роджером, а вирішальний гейм він взяв на подачі Еванса. За три сети Федерер подав 13 ейсів і реалізував один брейкпойнт.

Через травму коліна екс-лідер світового рейтингу не брав участі в офіційних матчах з січня минулого року.

У чвертьфіналі турніру в Досі Федерер зіграє з грузином Ніколозом Басилашвілі. Базова дата матчу — 12 березня.

• ATP. Доха. 1/8 фіналу

Ден Еванс (Великобританія) — Роджер Федерер (Швейцарія, 2) 1:2 (6:7(8), 6:3, 5:7)