Українець переміг 98-у ракетку світу

Марченко пробився до другого кола Челленджера у Братиславі, обігравши лідера посіву - ATP

Илья Марченко, Getty Images

Український тенісист Ілля Марченко пробився до другого кола турніру серії Challenger у Братиславі.

У стартовому матчі основної сітки Марченко, який посідає у світовому рейтингу 446-е місце, у двох сетах обіграв лідера посіву та 98-у ракетку світу Чжан Чжичженя з Китаю.

У першій партії суперники взяли всі свої подачі, а на тай-брейку за рахунку 6:7 українець виграв три розіграші поспіль. У другому сеті за рахунку 5:5 Марченко зробив брейк і довів справу до перемоги.

Український тенісист взяв реванш у китайця за поразку три місяці тому на Челленджері у Польщі, де вони зустрічалися у другому колі. Марченко вдруге цього року обіграв гравця із топ-100.

Наступним суперником Іллі буде Джем Ілкель із Туреччини, який у кваліфікації обіграв українця Віталія Сачка.

• ATP Challenger. Перше коло. Братислава (Словаччина)

Ілля Марченко (Україна, Q) – Чжан Чжичжень (Китай, 1) – 2:0 (7:6(7), 7:5)