Підсумковий турнір ATP. Фріц обіграв Надаля, Рууд переміг Оже-Альясіма

Турнір у Турині розпочався із сенсації

Підсумковий турнір ATP. Фріц обіграв Надаля, Рууд переміг Оже-Альясіма - ATP

Тейлор Фритц, фото - Getty Images

Американець Тейлор Фрітц та норвежець Каспер Рууд виграли стартові матчі на Підсумковому турнірі ATP у Турині.

Фрітц у двох сетах обіграв лідера посіву іспанця Рафаеля Надаля. У першій партії суперники взяли всі свої подачі, а на тай-брейку американець одразу повів 3:0 і довів справу з перемоги 7:3. У другому сеті за рахунку 1:1 Фрітц взяв п’ять геймів поспіль і впевнено переміг 6:1.

Фрітц взяв реванш у іспанця за поразку в чвертьфіналі Вімблдону і зрівняв рахунок у очних зустрічах (2-2). Тейлор, який займає дев’яту позицію у світовому рейтингу, вчетверте в кар’єрі обіграв суперника, який входить до топ-5.

Рууд майже за дві години здобув перемогу над канадцем Феліксом Оже-Альясімом. Зазначимо, що за матч норвежець не віддав жодної подачі.

Сьогодні у Турині зіграють стартові зустрічі у Червоній групі: Даніїл Медведєв (-) – Андрєй Рубльов (-) та Стефанос Ціціпас (Греція) – Новак Джокович (Сербія).

Нагадаємо, перша ракетка світу Карлос Алькарас знявся з підсумкового турніру ATP через травму м’язів живота.

• Підсумковий турнір ATP. Зелена група. Турин (Італія).

Тейлор Фрітц (США, 8) – Рафаель Надаль (Іспанія, 1) – 2:0 (7:6 (7:3), 6:1)

Каспер Рууд (Норвегія, 3) – Фелікс Оже-Альясім (Канада, 5) – 2:0 (7:6 (7:4), 6:4).