Рубльов обіграв Тіма в фіналі виставкового турніру в Кіцбюелі

Австрієць перемагав свого сьогоднішнього опонента на груповому етапі змагань.

Андрей Рублев Доминик Тим

Російський тенісист Андрій Рубльов виграв виставковий турнір Thiem’s ​​7 в австрійському Кіцбюелі. У фіналі він обіграв господаря змагань Домініка Тіма (6:2, 5:7, 10:8).

Рубльов провів другий матч за день, сьогодні він обіграв італійця Матео Берреттіні в півфіналі (6:4 7:6 (6)). Вчора тенісисти не встигли завершити поєдинок через дощ.

У поєдинку за 3-е місце Берретіні обіграв іспанця Роберто Баутісту-Агута (6:4, 6:2).

Відзначимо, що сьогоднішні фіналісти грали між собою на груповому етапі турніру. Тоді австрієць був сильніше, обігравши росіянина в двох сетах (7:5, 6:4).

Нагадаємо, турнір в Кіцбюелі був організований при безпосередній участі Домініка Тіма. Спочатку на ньому планував виступити і француз Гаель Монфіс, але знявся через особисті обставини.

Чоловічий тенісний сезон ATP відновиться 14 серпня.