Грек переміг у трьох сетах

Ціціпас обіграв Медведєва і позбавив його шансів пробитися у плей-офф Підсумкового турніру АТР - ATP

Стефанос Циципас, фото - Getty Images

Грецький тенісист Стефанос Ціціпас виграв у Даніїла Медведєва у матчі другого туру у «Червоній групі» на Підсумковому турнірі АТР у Турині.

Матч тривав 2 години та 23 хвилини. Суперники зіграли три сети. Для перемоги у першій партії греку вистачило одного брейку. У другому сеті Медведєв зрівняв рахунок, вигравши затяжний тай-брейк.

У третьому сеті Ціціпас програвав 3:5. Потім він відіграв матчбол за рахунку 4:5. А на тай-брейку грек розгромив Медведєва, взявши три подачі суперника.

Для Медведєв це була вже друга поразка на турнірі, і він втратив шанси вийти у плей-офф.

Раніше у цій групі Новак Джокович обіграв Андрєя Рубльова та достроково вийшов у півфінал Підсумкового турніру АТР. В останньому турі Ціціпас та Рубльов розіграють другу путівку до плей-офф.

• Підсумковий турнір ATP. Турін (Італія). Червона група

Стефанос Ціциіпас (Греція, 2) – Даніїл Медведєв (-, 4) – 2:1 (6:3, 6:7 (11:13), 7:6 (7:1))