Стаховський у напруженій боротьбі програв Лайовічу на старті Australian Open

Матч тривав 3 години і 27 хвилин

Сергей Стаховский, Getty Images

Український тенісист Сергій Стаховський вилетів з Australian Open після першого ж матчу. За підсумками п’яти сетів він програв сербу Душану Лайовічу.

Першу партію Стаховський виграв з рахунком 7:5, але потім програв два сети поспіль – 4:6, 3:6. Українець не здався і зрівняв рахунок по партіях – 7:5, однак у вирішальному відрізку гри все ж сильніше виявився Лайовіч – 6:4.

Відзначимо, що поєдинок українця і серба тривав 3 години і 27 хвилин. У наступному раунді серб зіграє з Олександром Бубліком з Казахстану.

У чоловічій і жіночій одиночній сітці Australian Open серед представників України залишилася лише Еліна Світоліна, яка завтра стартує матчем проти Марі Боузкової з Чехії. Раніше Марта Костюк покинула турнір після поразки від росіянки Вероніки Кудерметової (2:6, 6:7 (5)).

Australian Open. Перший раунд
Сергій Стаховський (Україна) – Душан Лайовіч (Сербія, 23) 2:3 (7:5, 4:6, 3:6, 7:5, 4:6)