favbet

Кубок Девіса: Стаховський неочікувано програв Лешему

Рахунок у протистоянні України та Ізраїлю — 1:1

Сергей Стаховский, Getty Images

Сергій Стаховський не зумів збільшити перевагу збірної України в протистоянні з Ізраїлем у рамках Першої світової групи Кубка Девіса.

Стаховський у трьох сетах поступився Едану Лешему. Зустріч тривала годину і 39 хвилин. За цей час Сергій допустив три подвійні помилки і виконав дев’ять ейсів.

У першому сеті українець віддав супернику два гейми на своїй подачі — 3:6. У другій партії Сергій відігрався — 6:3. У вирішальному сеті Стаховський не зумів нав’язати боротьбу Лешаму — 2:6.

Ізраїль зрівняв рахунок в протистоянні з Україною — 1:1. Раніше очко синьо-жовтим приніс Ілля Марченко, який обіграв Даніеля Цукермана (1:6, 6:3, 6:2).

У суботу, 6 березня, у рамках протистояння Україна — Ізраїль відбудуться три матчі: один парний і два одиночних.