Переможець визначиться у парному поєдинку

Цуренко програла Крістіан, Румунія зрівняла рахунок у протистоянні з Україною у Кубку Біллі Джин Кінг - Кубок Федерації

Леся Цуренко. Фото - Getty Images

Леся Цуренко зазнала поразки від Жаклін Крістіан у четвертому поєдинку протистояння Україна — Румунія у кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг.

Тенісистки провели на корті майже дві з половиною години. У першому сеті Леся зробила три брейки і здобула перемогу 6:2. У другій та третій партіях українка поступилася з однаковим рахунком 4:6.

Рахунок у протистоянні Україна – Румунія став рівним – 2:2. Переможець зустрічі визначиться у парному поєдинку, де Україну представлять Людмила та Надія Кіченок.

Нагадаємо, першого ігрового дня Цуренко обіграла Ану Богдан, а Еліна Світоліна впоралася з Крістіан. Сьогодні Світоліна у майже 3-годинному матчі поступилася Богдан.

Всі поєдинки проходять на кортах із зеленим ґрунтом в американській Флориді. Трансляцію матчу Україна – Румунія проводить YouTube-канал Setanta Sports.

Дивіться також: Кубок Біллі Джин Кінг Україна – Румунія пряма трансляція матчу

Нагадаємо, що у складі румунської команди відсутня експерша ракетка світу Сімона Халеп. У румунської тенісистки виникли проблеми зі здоров’ям після турніру в Маямі.

Україна третій рік поспіль намагається пробитися до фінальної частини Кубка Біллі Джин Кінг. 2022 року наші тенісистки поступилися збірній США, а 2023-го — національній команді Чехії.