Крейчикова і Синякова зіграють у фіналі другий рік поспіль

Кіченок і Остапенко поступилися у півфіналі парного розряду Підсумкового турніру WTA - Теніс

Елена Остапенко, Людмила Киченок, фото - Getty Images

Українська тенісистка Людмила Кіченок у парі з Єленою Остапенко завершили виступ на Підсумковому турнірі WTA в американському Форт-Ворті.

Українсько-латвійський дует програв у півфіналі торішнім чемпіонкам – чеській парі Барбора Крейчикова / Катержина Синякова. Двосетовий поєдинок тривав понад півтори години.

У першій партії чешки повели 5:2, але Кіченок з Остапенко, відігравши два сетболи, зуміли перевести гру на тай-брейк. На жаль, на більше їх не вистачило. Синякова з Крейчиковою дотиснули суперниць у першому сеті та впевнено виграли у другому.

Нагадаємо, Кіченок з Остапенко посіли друге місце у групі «Пем Шрайвер». Програвши два стартові поєдинки, Людмила з Єленою зуміли в третьому матчі обіграти пару Анна Даниліна (Казахстан) / Беатріс Аддад Майя (Бразилія).

Крейчикова з Синяковою не програли на турнірі жодного сету. Другий фіналіст Підсумкового турніру визначиться у матчі Вероніка Кудерметова / Елізе Мертенс (-/Бельгія) – Дезіре Кравчик / Демі Схююрс (США/Нідерланди). Фінал відбудеться 7 листопада.

• Підсумковий турнір WTA. Парний розряд. Півфінал

Барбора Крейчикова/Катержина Синякова (Чехія, 1) – Людмила Кіченок/Єлена Остапенко (Україна/Латвія, 5) – 2:0 (7:6(5), 6:2)