Крутих програв у другому колі турніру в Сен-Тропе

Олексій у двох сетах поступився сьомому сіяному австрійцю Родіонову

Крутих програв у другому колі турніру в Сен-Тропе - Теніс

Алексей Крутых, фото - БТУ

Український тенісист Олексій Крутих програв у другому колі турніру серії Challenger у Сен-Тропе. Українець у двох сетах поступився сьомому сіяному австрійцю Юрію Родіонову (6:7, 2:6).

Перший сет тривав майже годину. Крутих вийшов вперед, але не втримав переваги. На тай-брейку Родіонов зміг виграти партію.

У другому сеті австрієць швидко заволодів перевагою. Олексій мав можливість зрівняти рахунок, але втратив три брейк-поінти. Після цього Родіонов довів матч до перемоги.

Нагадаємо, у першому колі Крутих обіграв Мільяна Зекіча із Сербії. Завдяки перемозі над сербським тенісистом Олексій перервав серію із чотирьох поразок.