Крейчікова після тріумфу на Ролан Гаррос виграла також парний розряд турніру

Барбора грала в парі з Синяковою

Крейчікова після тріумфу на Ролан Гаррос виграла також парний розряд турніру - Ролан Гаррос

Барбора Крейчикова, Getty Images

Чеська тенісистка Барбора Крейчікова, яка вчора виграла Ролан Гаррос в одиночному розряді, сьогодні також стала переможницею парного розряду Відкритого чемпіонату Франції.

Крейчікова виступала в дуеті зі своєю співвітчизницею Катериною Синяковою, обігравши в фіналі пару Ігу Швентек (Польща) / Бетані Маттек-Сандс (США) – 6:4, 6:2.

Вчора Барбора вперше в кар’єрі виграла одиночний титул Великого шолома. У 2018 році Барбора і Катерина Синякова тріумфували в парних турнірах Ролан Гаррос і Уїмблдону.

Завдяки перемозі на Ролан Гаррос Крейчікова підніметься на 15-е місце в рейтингу WTA.

Ролан Гаррос. Парний розряд. Фінал
Барбора Крейчікова / Катерина Синякова (Чехія, 2) – Іга Швентек (Польща, 14) / Бетані Маттек-Сандс (США, 14) – 2:0 (6:4, 6:2)