Стаховський знявся з матчу на турнірі в Остраві через помилку судді

Український тенісист потрапив в скандал.

Стаховский

Сергей Стаховский. Фото - ftu.org.ua

Перша ракетка України Сергій Стаховський не дограв матч другого раунду турніру в чеській Остраві через помилкове рішення судді.

34-річний українець залишився незадоволений тим, що суддя в третьому сеті зарахував потрапляння в корт його суперникові з Німеччини Матсу Мораінгу, хоча на думку Стаховського м’яч був в ауті.

Через це Сергій програв гейм, а потім після суперечок з суддею і зовсім знявся з гри при рахунку 0:4.

Стаховський програв перший сет матчу з Мораінгом з рахунком 1:6, після чого зрівняв рахунок по партіях в результаті успішно проведеного тайбрейка – 7:6 (4).

У першому раунді турніру в Остраві українець здолав канадця Петера Поланскі – 4:6, 6:4, 6:3.