Світоліна в непростому матчі перемогла Кирстю і вийшла в 1/8 фіналу турніру в Індіан-Уеллсі

Вирішальну партію українка виграла на тайбрейці

Элина Свитолина, Getty Images

Українська тенісистка Еліна Світоліна у трьох сетах перемогла румунку Сорану Кирстю в матчі 1/16 фіналу турніру в Індіан-Уеллсі. Поєдинок тривав дві години і 33 хвилини.

Першу партію з рахунком 6:4 виграла тенісистка з Румунії, після чого українці довелося відіграватися. Спершу Світоліна зрівняла рахунок за сетами, перемігши 6:4, а вирішальну партію Еліна виграла і зовсім на тайбрейці – 7:6 (3).

В 1/8 фіналу турніру в Індіан-Уеллсі перша ракетка України зіграє проти Джесіки Пегули з США, яка в попередньому раунді обіграла Ясмін Паоліні з Італії (6:4, 6:1).

Світоліна – єдина українка, яка продовжує боротьбу в одиночній сітці турніру в Індіан-Уеллсі. Раніше свої матчі встигли програти Марта Костюк, Даяна Ястремська, Ангеліна Калініна і Катерина Козлова.

Матч Світоліної проти Пегули відбудеться завтра і стартує не раніше, ніж о 21:00.

WTA1000. Індіан-Уеллс (США). 1/16 фіналу
Еліна Світоліна (Україна, 4) – Сорана Кирстя (Румунія, 32) – 2:1 (4:6, 6:4, 7:6 (3))