Українець Кравченко виграв турнір ITF в турецькій Антальї

Друге подібне досягнення в кар'єрі Георгія

георгий кравченко

Георгий Кравченко, фото Юрия Сосновского

Український тенісист Георгій Кравченко став переможцем турніру ITF M15 в турецькій Анталії, в фіналі обігравши британця Біллі Харріса.

20-річний киянин не зазнав особливих проблем у вирішальному поєдинку турніру, здобувши перемогу в двох сетах – 6:2, 6:3.

Раніше по ходу турнірної сітки Георгій Кравченко обіграв японця Таійо Яманаку (6:3, 6:0), турка Барана Ченгіза (6:3, 3:6, 6:1), росіянина Івана Неділько (6:4, 5:7, 6:4), а також ще одного українця Владислава Орлова (6:1, 6:2).

У кар’єрі Кравченко це лише другий виграний ним титул ITF в одиночному розряді. Минулого тижня він міг стати чемпіоном такого ж змагання в Антальї, але в фіналі поступився співвітчизнику Орлову.