Українець Крутих виграв другий титул ITF у кар’єрі

Олексій став переможцем турніру у Туреччині

Українець Крутих виграв другий титул ITF у кар'єрі - Теніс

Алексей Крутых. Фото - ФТУ

Український тенісист Олексій Крутих став переможцем турніру серії ITF M25 у Туреччині.

У фіналі Крутих в трьох сетах переміг британця Біллі Харріса. Поєдинок тривав 2 години та 40 хвилин.

За весь матч Олексій реалізував шість брейкпоінтів, зробив один ейс і припустився однієї подвійної помилки. Харріс зробив чотири брейки і припустився шістьох подвійних помилок.

Крутих виграв другий титул ITF в одиночному розряді у кар’єрі. У 2021 році Ілля став переможцем турніру в Новомосковську.

На початку березня Крутих допоміг збірній України перемогти Барбадос в плей-оф Першої світової групи Кубка Девіса.

• ITF. Анталія, Туреччина. Фінал

Олексій Крутих (Україна, 7) – Біллі Харріс (Великобританія, 8) 2:1 (6:4, 4:6, 6:2)