Перша ракетка світу Сіннер зазнав поразки в 1/4 фіналу Вімблдону-2024

Італієць поступився "нейтральному" Мєдвєдєву у п'яти сетах

Перша ракетка світу Сіннер зазнав поразки в 1/4 фіналу Вімблдону-2024 - Уїмблдон: новони

Янник Синнер. Фото - Getty Images

Перша ракетка світу Яннік Сіннер завершив виступи в одиночному розряді Вімблдону-2024.

В матчі 1/4 фіналу Сіннер у п’яти сетах поступився Даніілу Мєдвєдєву, який виступає під нейтральним прапором. Поєдинок тривав майже 4 години.

Доля першої партії визначилася на тай-брейку. Яннік відіграв один сетбол за рахунку 5:6 і здобув перемогу 9:7.

Другий та третій сет залишилися за Мєдвєдєвим. Зазначимо, що Сіннер брав медичний тайм-аут у третій партії.

У четвертому сеті італієць не залишив супернику шансів (6:2), проте довести матч до підсумкової перемоги йому не вдалося. Мєдвєдєв виграв п’ятий сет і пройшов у півфінал Вімблдону.

Сіннер не зумів повторити свій найкращий результат на Вімблдоні. Торік він дійшов до 1/2 фіналу трав’яного мейджору.

Мєдвєдєв вдруге поспіль вийшов у півфінал Вімблдону. У наступному поєдинку він зіграє з переможцем матчу Карлос Алькарас (Іспанія, 3) – Томмі Пол (США, 12).

• Вімблдон-2024. Чоловіки. Одиночний розряд. 1/4 фіналу

Яннік Сіннер (Італія, 1) – Данііл Мєдвєдєв (-, 5) – 2:3 (7:6(7), 4:6, 6(4):7, 6:2, 3:6)