Халеп

Симона Халеп. Фото: Getty Images

Друга ракетка світу Сімона Халеп не візьме участі в US Open.

Румунська тенісистка підкреслила, що її рішення – зважений вибір між здоров’ям і спортом.

“Я не поїду в Нью-Йорк в цьому році – здоров’я для мене стоїть на першому місці, тому я залишуся тренуватися в Європі”, – написала Халеп на своїй сторінці в Twitter.

Всього, крім Халеп, від участі в US Open відмовилася 21 спортсменка. Серед них – українка Еліна Світоліна, діючий чемпіон US Open Бьянка Андрєєску, перша ракетка світу Ешлі Барті, представниця Нідерландів Кікі Бертенс і Белінда Бенчіч зі Швейцарії.

Днями румунка виграла турнір в Празі. У фінальному матчі Симона обіграла бельгійку Елісу Мертенс. Для Халеп перемога стала другою в 2020 році після тріумфу на турнірі в Дубаї в лютому.

Відкритий чемпіонат США стартує 31 серпня і стане другим турніром Великого шолома в сезоні після Australian Open.